ANUNT

Publicat in la data 2017-10-16 08:16:31

COMUNA SUPLAC anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul Rețea de alimentare cu apă și canalizare menajeră loc. Laslău Mare și Laslău Mic și canalizare menajeră în loc. Suplac, propus a fi realizat în Comuna Suplac, satele Laslău Mare, Laslău Mic și Suplac, jud. Mureș. Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș loc. Tîrgu-Mureș, str. Podeni, nr. 10, în zilele de luni, între orele 9-15 și marți - vineri, între orele 9-12, precum și la sediul titularului, în zilele de luni - vineri, între orele 7,30-15,30. Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Mureș, în zilele de luni, între orlele 9-15 și marți - vineri, între orele 9-12.